Bilety na Legię w Wyprawce dla Warszawskiego Malucha!

opublikowano: 27 lutego 2020 - 10:10, lsadkowski

Legia Warszawa dołączy do wyjątkowej inicjatywy m.st. Warszawy i przeznaczy 10 tysięcy pakietów voucherów na mecze przy Łazienkowskiej dla nowonarodzonych mieszkańców stolicy.

Wyprawka dla warszawskiego malucha to jednorazowe wsparcie rzeczowe, o jakie mogą się ubiegać rodzice, zamieszkujący z dzieckiem i rozliczający podatki w Warszawie.

W przygotowanym przez miasto tzw. koszu mojżesza z różnymi prezentami dla noworodków i rodziców, znajdą się teraz także vouchery dla rodziców i dziecka na mecze Legii Warszawa przy Łazienkowskiej. Voucher będzie można zrealizować do 5 lat po urodzeniu dziecka.

Szczegółowe informacje na temat Wyprawki dla Warszawskiego Malucha i regulaminu składania wniosków możecie przeczytać tutaj.

Jeżeli jesteś zainteresowany długoterminową współpracą z Miastem w ramach programu „Wyprawka dla Warszawskiego Malucha” skontaktuj się z pracownikami Wydziału Wsparcia Dziecka i Rodziny Biura Pomocy i Projektów Społecznych!