Jak zostać Partnerem Karty Młodego Warszawiaka

opublikowano: 18 listopada 2013 - 11:55, admin

Zapraszamy i zachęcamy wszystkie podmioty do udziału w Programie "Warszawska Karta Rodziny"

1.Podmioty zainteresowane współpracą w ramach Programu „Warszawska Karty Rodziny”,  przystępują do jego realizacji na zasadach dobrowolności.
2.Do Programu można przystąpić na każdym etapie jego trwania.
3.Podmioty zainteresowane współpracą wypełniają formularz zgłoszeniowy,w którym wskazują wysokość zniżek lub preferencji proponowanych dla posiadaczy Karty Młodego Warszawiaka, zakresu towarów i usług nimi objętych oraz okresu udziału w Programie.
4.Formularz, znajduje się na stronie internetowej http://karta.um.warszawa.pl/node/add/oferta.
5.Partner przystępujący do Programu oznacza swój lokal naklejką informującą o honorowaniu Karty Młodego Warszawiaka, poprzez umieszczenie jej w widocznym miejscu (np. na drzwiach wejściowych do lokalu).
6.Miasto udostępnia informację na temat ulg, zniżek i preferencji oferowanych przez Partnera na swoich stronach internetowych wraz ze wskazaniem miejsca i sposobu ich realizacji.
7.Miasto będzie przekazywać informację na temat ulg, zniżek i preferencji w formie newslettera na wskazany adres poczty elektronicznej, osobom wnioskującym o wydanie Karty Młodego Warszawiaka i wyrażającym zgodę na otrzymywanie informacji o realizowanych programach w m.st. Warszawa oraz rbędzie rozpowszechniać w formie powiadomień wysyłanych użytkownikom aplikacji mobilnej udostępnionej w ramach Programu.

Wzór naklejki informującej o honorowaniu Karty Młodego Warszawiaka

Zarządzenie w sprawie realizacji programu "Warszawska Karta Rodziny" oraz zasad weryfikacji i wydawania potwierdzenia ...
    (plik: 5265_0212_zarzadzenie.doc, rozmiar pliku: 82 KB)
    Regulamin przystapienia do współpracy w ramach Programu WKR