Konkurs „Super Żłobek, Super Klub Dziecięcy, Super Dzienny Opiekun”

opublikowano: 31 maja 2019 - 14:46, lsadkowski

Prezydent m.st. Warszawy corocznie organizuje konkurs na placówkę Przyjazną Dziecku i Rodzinie ,,Super Żłobek, Super Klub Dziecięcy, Super Dzienny Opiekun” dla żłobków publicznych, żłobków niepublicznych i klubów dziecięcych zarejestrowanych w Rejestrze żłobków i klubów dziecięcych prowadzonym przez Prezydenta m.st. Warszawy oraz Dziennych opiekunów wpisanych do Wykazu prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy.

Konkurs zostanie przeprowadzony w podziale na 3 kategorie: kategoria dotycząca żłobków publicznych, kategoria dotycząca żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez podmioty niepubliczne oraz kategoria dotycząca dziennych opiekunów.

Konkurs odbywa się corocznie. To sami rodzice rekomendują zwycięzcę. Laureaci konkursu otrzymają tytuł „Super Żłobka”, Super Klubu Dziecięcego” lub Super Dziennego Opiekuna” podczas Gali organizowanej w 4 kwartale br. z udziałem przedstawicieli Miasta oraz mediów. Informacje o zwycięzcach umieszczone zostaną na stronie internetowej Miasta i Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. Udział w konkursie daje szansę na pokazanie swojej codziennej pracy i docenienie jej przez rodziców. Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie.

Sponsorem nagród w konkursie jest firma Fellowes Polska S.A. - producent profesjonalnych oczyszczaczy powietrza AeraMax® - www.oczyscpowietrze.pl

W przypadku zainteresowania wzięciem udziału w konkursie informację należy przesłać na adres e-mailowy mwinkel@zlobki.waw.pl w terminie do 14.06.2019 r. podając:

1. Nazwę placówki zgodną z wpisem na Portalu Informacyjno-Usługowym emp@tia,
  2. Nazwę dzielnicy m.st. Warszawy, w której prowadzona jest placówka,
  3. Imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z adresem e-mail i numerem kontaktowym,
  4. Liczbę dzieci zapisanych do placówki,
  5. Liczbę dzieci, których rodzice wyrazili chęć do głosowania.

Osobą do kontaktu jest Mateusz Winkel nr tel: 723 247 664, email: mwinkel@zlobki.waw.pl

(plik: regulamin_konkursu_2019.pdf, rozmiar pliku: 98.19 KB)
    (plik: klauzula_informacyjna_rodo_super_zlobek.pdf, rozmiar pliku: 346.52 KB)