Konkurs „Super Żłobek, Super Klub Dziecięcy, Super Dzienny Opiekun”

opublikowano: 27 maja 2021 - 15:24, lsadkowski

Uprzejmie informuję, że Prezydent m.st. Warszawy corocznie organizuje konkurs na placówkę Przyjazną Dziecku i Rodzinie ,,Super Żłobek, Super Klub Dziecięcy, Super Dzienny Opiekun” dla żłobków publicznych, żłobków niepublicznych i klubów dziecięcych zarejestrowanych w Rejestrze żłobków i klubów dziecięcych prowadzonym przez Prezydenta m.st. Warszawy oraz Dziennych opiekunów wpisanych do Wykazu prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy.

Konkurs zostanie przeprowadzony w podziale na 3 kategorie: kategoria dotycząca żłobków publicznych, kategoria dotycząca żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez podmioty niepubliczne oraz kategoria dotycząca dziennych opiekunów.

To sami rodzice rekomendują zwycięzcę. Laureaci konkursu otrzymają tytuł „Super Żłobka”, ,,Super Klubu Dziecięcego” lub ,,Super Dziennego Opiekuna” podczas Gali organizowanej w 4 kwartale br. z udziałem przedstawicieli Miasta oraz mediów. Informacje o zwycięzcach umieszczone zostaną na stronie internetowej Miasta i Zespołu Żłobków m.st. Warszawy. Udział w konkursie daje szansę na pokazanie swojej codziennej pracy i docenienie jej przez rodziców. Ze swej strony serdecznie zachęcam Państwa do udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje na stronie: https://zlobki.waw.pl/aktualnosci-strona-glowna/zaproszenie-do-zgloszenia-udzialu-w-konkursie-super-zlobek/