Warszawa Rodzinna

Warszawa Rodzinna

Spotkanie z przedsiębiorcami

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: 11 czerwca 2019 - 10:52, lsadkowski

Jak rozwinąć biznes związany z opieką nad dziećmi do lat 3? Jakie są założenia programu żłobkowego oraz jak otrzymać dotację miasta? O tych i innych szansach dla przedsiębiorców rozmawialiśmy podczas kolejnego spotkania w ramach realizacji programu „Warszawa dla najmłodszych”.


Jednym z priorytetów Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego jest zwiększenie liczby miejsc w żłobkach. Jest to zarówno wyzwanie dla miasta, które buduje kolejne placówki, jak również szansa dla przedsiębiorców na rozwinięcie swojego biznesu w sektorze usług adresowanych do najmłodszych warszawiaków. Miasto wykupi od września 2019 r. od przedsiębiorców miejsca w standardzie miejskim w placówkach niepublicznych (żłobki, kluby dziecięce oraz punkty dziennej opieki).

Ruszył konkurs dla przedsiębiorców – „Promesa na duży żłobek”

Jeżeli jesteś właścicielem dużego żłobka (posiadającego co najmniej 70 miejsc dla maluchów), albo chcesz taki żłobek założyć i zrobisz to do października, możesz otrzymać od nas wsparcie. Wystarczy, że wystartujesz w konkursie. Po spełnieniu warunków miasto wykupi od Ciebie miejsca, płacąc za każde 1400 zł miesięcznie. Koszty wyżywienia dzieci będą pokrywać rodzicie - do 10 zł za dzień. Co ważne, umowę z miastem podpiszesz na 5 lat!

Na składanie ofert masz czas do 28 czerwca do godz. 16.

Szczegóły konkursu: http://warszawarodzinna.um.warszawa.pl/wi-cej-miejsc-w-obkach-konkurs-promesa-na-du-y-obek