WIĘCEJ MIEJSC W ŻŁOBKACH - WYNIKI KONKURSU „Żłobek blisko domu...

opublikowano: 01 czerwca 2021 - 16:15, lsadkowski

WIĘCEJ MIEJSC W ŻŁOBKACH - WYNIKI KONKURSU „Żłobek blisko domu 21-24"

Zakończył się kolejny konkurs na wykup miejsc w żłobkach. Miasto pozyskało w nim 500 miejsc, które będą mogły być uruchomione jeszcze we wrześniu tego roku.

W konkursie wzięło udział ponad 30 podmiotów oferujących opiekę nad dziećmi do lat 3. Ostatecznie do dofinasowania zostało skierowanych 19 ofert w dziewięciu dzielnicach.

Wykupione przez Miasto w drodze konkursu miejsca będą działać w standardzie miejskim w żłobkach niepublicznych. Rodzice nie zapłacą za nie, dokładnie tak jak w żłobku publicznym, a pokryją jedynie koszty wyżywienia dziecka. Rekrutacja dzieci do żłobków niepublicznych dofinansowanych przez Miasto obejmie dzieci znajdujące się na listach rezerwowych zarejestrowanych w Systemie rekrutacji Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.

Informujemy, że placówki, które zostały wskazane do dofinansowania przez Prezydenta m.st. Warszawy i których właściciele podpiszą umowy zostaną dołączone do Systemu rekrutacji prowadzonego przez Zespół Żłobków m.st. Warszawy. Informacja o włączeniu nowych placówek do systemu będzie przekazana rodzicom oczekującym na miejsce w żłobku.

Zarządzenie o wynikach konkursu
    (plik: zarzadzenie_0787_2505.doc, rozmiar pliku: 33 KB)
    Lista podmiotów zakwalifikowanych do dofinansowania
    (plik: zalacznik_0787_2505.doc.doc, rozmiar pliku: 75.5 KB)