Współpraca w ramach programu „Wyprawka Dla Warszawskiego Malucha”

opublikowano: 07 sierpnia 2019 - 09:26, ext.lsadkowski

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy w imieniu Prezydenta m.st. Warszawy zaprasza instytucje i prywatnych przedsiębiorców do partnerstwa w ramach programu „Wyprawka dla Warszawskiego Malucha”.

Jednym z priorytetowych celów polityki społecznej Miasta jest jak najefektowniejsza pomoc dziecku i rodzinie poprzez wzmocnienie rodziny w wypełnianiu podstawowych funkcji, wspieranie rozwoju potencjału (budowanie więzi rodzinnych i spójności rodziny), udostępnianie rodzinom kompleksowego systemu usług zapewniających szybkie i elastyczne reagowanie na jej potrzeby oraz stworzenie przyjaznego środowiska, takiego które będzie sprzyjało posiadaniu i wychowaniu dzieci.  Miasto st. Warszawa prowadzi szereg działań  na rzecz zwiększania liczby miejsc w żłobkach.  Równolegle do opieki instytucjonalnej realizowane są inne elastyczne formy wsparcia rodziców małych dzieci, w tym "Wyprawka dla Warszawskiego Malucha".  W skład wyprawki wchodzą produkty które są niezbędne w pierwszych miesiącach życia dziecka m.in.: produkty tekstylne (ubranka, koc, ręcznik), Kosz Mojżesza.

W celu zaspokojenia potrzeb młodych Warszawiaków oraz ich rodziców zwracamy się do Państwa z propozycją włączenie się w tę ważną inicjatywę poprzez sponsorowanie dodatkowych elementów wchodzących w skład wyprawki, w szczególności akcesoriów i produktów kosmetycznych dla niemowląt.

Przewiduje się realizację jednorazowego wsparcia rzeczowego w ilości ok. 20 000 zestawów wyprawek rocznie.

W zamian oferujemy:

- List z podziękowaniem,

- Możliwość promowania własnej marki w wyprawkach.

W przypadku zainteresowania długoterminową współpracą z Miastem w ramach programu „Wyprawka dla Warszawskiego Malucha” prosimy o przesłanie oferty współpracy zawierającej listę proponowanych produktów.

Ofertę z podaniem nr telefonu kontaktowego oraz adres e-mail do korespondencji proszę kierować na adresy e-mail: apiatkowska@um.warszawa.pl do wiadomości kparnicka@um.warszawa.pl

Ofertę można również przesłać za pomocą formularza kontaktowego: https://warszawarodzinna.um.warszawa.pl/kontakt

Osoba do kontaktu: Angelika Piątkowska tel. 22 443 29 97 e-mail: apiatkowska@um.warszawa.pl